پرده اداریپرده زبرا

پرده زبرا جلوه‌ای زیبا در دفتر کار

پرده زبرا فردیس پرده زبرا دفترکار

پرده زبرا جلوه‌ای زیبا در دفتر کار

در دهه‌های اخیر، با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و توسعه هنرهای دکوراسیون داخلی، پرده‌ها به عنوان یک عنصر مهم در زیبایی و کارایی فضاها به شهرت رسیده‌اند، از جمله این پرده‌ها، پرده‌های زبرا با ویژگی‌ها و استفاده‌های خاص خود، در دفاتر کار به خصوص، جایگاه خاصی دارند.

ویژگی های پرده زبرا :

از ویژگی‌های برجسته پرده‌های زبرا، جنس آنهاست که از پارچه‌های با کیفیت استفاده می‌شود، که این امر امکان شست‌وشو را برای کاربر سهل و آسان می‌کند، این ویژگی مهمی است که در محیط‌های اداری، به دلیل مواجهه با گرد و غبار روزمره، اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

پرده زبرا - پرده هیراد فردیس

این پرده زیبا در دفتر کار مشتری عزیزمون توسط پرده هیراد نصب شده است .

انواع پرده زبرا :

پرده‌های زبرا به عنوان یک زیرمجموعه از پرده‌های شید رول مطرح هستند ، این پرده‌ها به انواع مختلفی نظیر زبرا چاپی، زبرا سیلوئِت و زبرا سه بعدی تقسیم‌بندی می‌شوند. هرکدام از این انواع ویژگی‌ها و ظاهر خاصی دارند که به انتخاب متناسب با سلیقه و نیازهای مشتری کمک می‌کند.

قابلیت سایه‌روشنی پرده زبرا :

یکی از ویژگی‌های برجسته پرده‌های زبرا، قابلیت سایه‌روشنی آنهاست. در حالت کاملاً باز، این پرده‌ها به کاربر این اجازه را می‌دهند که با حرکت کمی – حدود ۷ سانتیمتر به سمت بالا یا پایین – از نور و دید حدود ۵۰ درصد بهره‌مند شوند، بدون اینکه نیاز به کامل جمع‌شدن پرده باشد.

فروشگاه پرده هیراد فردیس به عنوان یکی از پخش‌کنندگان معتبر و قوی در زمینه پرده زبرا و شید شناخته می‌شود. با ارائه انواع مختلفی از این پرده‌ها و تک مکانیزم ها و دومکانیزم‌ها، این فروشگاه با نازلترین قیمت‌ها آماده‌اید سفارشات شما مشتریان گرامی را پذیرفته و ارائه دهد.

پرده هیراد فردیس

 📞 تلفن تماس : 02636515744

 📲09129748107

آدرس : فردیس بین فلکه سوم و چهارم بین خیابان 39 و 41 گالری پرده هیراد

پرده هیراد

پرده هیراد طراحی و دوخت و نصب انواع پرده پذیرایی - پرده اتاق خواب - پرده آشپزخانه - پرده اداری و ... | آدرس : فردیس بین فلکه سوم و چهارم بین خیابان 39 و 41 گالری پرده هیراد
دکمه بازگشت به بالا